Shipdata.com | İlgilendiğiniz Yükler için uygun gemi arayışınıza hızlı çözüm
DENİZ TİCARETİ
 GEMİ POZİSYONLARI
 YÜKLER
 Yükler & Duyurular
 LİMANLAR
 DENİZ TİCARET ŞİRKETLERİ
 DENİZCİLİK DEPARTMANI
BİLGİSAYAR
 BİLGİSAYAR DONANIM
 YAZILIM
 VİDEO ÇEKİM
 VİDEODAN- CD,DWD YE
Duyuru Listesi
 
  İlgilendiğiniz Yükler için uygun gemi arayışınıza hızlı çözüm
 
Ship Data; Hizmet satın alan şirketlerin bünyesinde çalışan bir departman gibi  hizmet üretir. Siz bu departmanın hazırlayıp güncel tuttuğu bilgilere ihtiyaç duyduğunuz an hızlı bir şekilde ulaşıp sonuç odaklı iş üretirsiniz. Siz işinizi yaparken aynı zamanda da bilgi araştırması yapmak için zaman kaybetmezsiniz. Nitelikli bilgiyi sizin için Ship Data departmanı heran güncel tutar, siz ise en iyi bildiğiniz işi yapar zaman ve para kazanırsınız.
 
Şirketinizin ilgilendiği yükler için uygun gemi arayışınızı, Ship Data iş ortaklığı projemizle, profesyonel ekibimizin desteğini alarak hızlandırmalısınız. Şirketinizin brokerleri, kiracılarla ve yük akışıyla ilgilenirken onlara her an düzenli olarak gemi takibi yapan ekibimiz destekcisi olacaktır. Böylelikle firmanızın brokerleri ilgilendikleri yükler için çok kısa zaman diliminde uygun gemi seçeneklerini görecek ve çalışmalarını hızla sonuçlandıracaktır. Bu da şirketinizin kısa zaman dilimi içersinde daha fazla iş üretmesine ve karlılığına katkı sağlayacaktır.
 
İnternet sitemize, şifresiyle giren çalışanınız şirketinizin ilgilendiği yük bilgilerini, Yük İşlemlerim bölümünden kolayca girip, yük için uygun gemi kriterlerini de yazdımı o yüke uygun gemileri her an takip etmesi kolaylaşacak ve uygun gemilere yük bilgilerini e-postayla sistemden kolaylıkla gönderebilecektir.
 
Göndereceğiniz E-postalarınıza sistemde kayıtlı yüklerinizden ve Gemilerinizden istediklerinizi de kolayca ekleyerek gönderebilirsiniz.
 
Yükleriniz çok çeşitli dahi olsa sıvı, katı, dökme, konteyner sisteme pratik olarak  kaydedebilecek ve işinizi son derece kısa bir zaman dilimi içersinde sonuclandırabileceksiniz.
 
İş ortaklığımız süresince ilgilendiğiniz  yükleri internet sitemize kaydederek hizmet alacak. Böylelikle Ship Data Profesyonel departmanımızın hizmetlerinden en ekonomik şekilde faydalanmış olacaksınız.
 
Henüz iş ortağımız değilseniz bu hizmetimizden hemen yararlanmaya başlamak için sizde seckin iş ortaklarımız arasında yerinizi alınız.
 
 
 
 Görüntülenme Sayısı Bugün : 7  
 İçerik hakkında yorumlarınızı, üyemiz olarak yazabilirsiniz!
 Adınız Soyadınız*  
 Nereden  
 Yorumunuz  
   

 Toplam Yorum Sayısı : 0

 
 DİĞER İÇERİKLER
 Çalışmalarınıza, Güvenli ortamımızda hız katarız. Nasıl mı?  20-01-2011
 Ship Data profesyonel ekibi şirketinizin performansına güç katsın  17-03-2012
 Shipdata üyemiz olun kazançlı çıkın  20-01-2011
 İlgilendiğiniz Yükler için uygun gemi arayışınıza hızlı çözüm  30-03-2010
 Ship Data Deniz Ticaretinde Neden Profesyonellerin Tercihi?  30-03-2010
 Ship Data Çoklu Kullanım ile Personelinizin sistemde çalışmalarını kolaylaştırabileceksiniz.  30-03-2010
 Üyelerimiz Seçkin Deniz Ticaret firmalarıdır  30-03-2010
 Şirketinize gerekli personeli en kısa zamanda bulabileceksiniz.  20-01-2011
 
 Firma
 Şifre*
 kullanıcı
  Hatirla
Şifremi Unuttum    
Üye Ol    
Anasayfam Yap    
 YARDIM    
 
 
    Ana Sayfa | Hakkımızda