Shipdata.com | Çalışmalarınıza, Güvenli ortamımızda hız katarız. Nasıl mı?
DENİZ TİCARETİ
 GEMİ POZİSYONLARI
 YÜKLER
 Yükler & Duyurular
 LİMANLAR
 DENİZ TİCARET ŞİRKETLERİ
 DENİZCİLİK DEPARTMANI
BİLGİSAYAR
 BİLGİSAYAR DONANIM
 YAZILIM
 VİDEO ÇEKİM
 VİDEODAN- CD,DWD YE
Duyuru Listesi
 
  Çalışmalarınıza, Güvenli ortamımızda hız katarız. Nasıl mı?
 
Ship Data 1989 yılından günümüze profesyonel ekibiyle hizmet satın alan firmaların bir departmanı gibi olmuş, nitelikli bilgiye güvenilir ve hızlı bir biçimde ulaşmalarını temin etmişdir.
 
Üyeler işletmeleri altındaki gemileri ve ilgilendikleri yükleri sisteme kaydeder aynı zamanda Ship Data ekibi firmanızın ihtiyaç duyacağı Gemi, Yük bilgilerini derleyerek sisteme kaydeder. Hizmet satın alan firma gemisi veya yükü için uygun seçenekleri böylelikle daha hızlı takip etme kolaylığını yaşar. Hizmet satın alan firmanın iş akışı hız kazanır aynı zaman dilimi içersinde daha fazla iş sonuçlandırır, böylelikle müşteri memnuniyetini arttırıp işlerini çoğaltır. Zaman ve Para kazanmak için sizde Ship Data hizmetlerinden bugünden yararlanmaya başlayın.
 
Yüzlerce E-Posta arasından işinize uygun seçenekleri ararken kaybettiğiniz zamanı, Ship Data ile minimum seviyeye indirin, en değerli varlık olan zamanı doğru kullanıp
sonuca direk ulaşın.
 
Yükünüze ve Geminize uygun şeçeneklere ulaşmak için 1000 lerce E-Posta atmadan, spam filitrelerine takılmadan, nokta atışı ile sonuca ulaşmak size %100 zaman kazandıracakdır. Mail box ınıza  gelen 1000 lerce  E-Posta arasında, aradığınız E-postayı bulmak için zaman kaybetmeyecek, zamanı daha doğru kullanarak verimliliği arttırıp aynı zaman dilimi içersinde daha fazla iş üretip  %100 zaman ve para kazanacaksınız..
 
Ship Data İş ortaklığı ile Personelinizin aynı zaman dilimi içersinde daha fazla iş üretebilmesi, çalışmalarını daha hızlı ve doğru sonuçlandırabilmesi, müşteri memnuniyetinizi üst seviyelere çıkartabilmesi  son derece kolaylaşacaktır. Müşterilerinizin işlerini hızlı, güvenilir, sorunsuz, sonuçlandırmanız şirket prestijininizin artmasına katkı sağlayacak, yeni müşteriler kazanmanızı kolaylaşacaktır.
 
Ship Data personeli, %100 zaman kazanmanız için çalışmaktadır.100 lerce seçkin iş ortağımıza verdiğimiz hizmeti gelin sizede verelim.  Sizde iş ortaklarımız arasında yerinizi alarak zaman ve paza kazanmaya anında başlayın.
 
Ship Data yı firmanızın bünyesinde bir departman olarak görecek, daima sizin önünüzü açan, işlerinizi kolaylaştıran bir yardımcınızın varlığını hissedeceksiniz.
 
Firmanızın daha verimli, daha güçlü, daha kazançlı olması sizin elinizde. Gelin sizde profesyonel bir ekibin gücünden sembolik bir maliyetle faydalanın
Firmanızın yükünü hafifletin.
 
Üye Olmak İçin >>>       
 
 
 Görüntülenme Sayısı Bugün : 15  
 İçerik hakkında yorumlarınızı, üyemiz olarak yazabilirsiniz!
 Adınız Soyadınız*  
 Nereden  
 Yorumunuz  
   

 Toplam Yorum Sayısı : 1

 
 DİĞER İÇERİKLER
 Çalışmalarınıza, Güvenli ortamımızda hız katarız. Nasıl mı?  20-01-2011
 Ship Data profesyonel ekibi şirketinizin performansına güç katsın  17-03-2012
 Shipdata üyemiz olun kazançlı çıkın  20-01-2011
 İlgilendiğiniz Yükler için uygun gemi arayışınıza hızlı çözüm  30-03-2010
 Ship Data Deniz Ticaretinde Neden Profesyonellerin Tercihi?  30-03-2010
 Ship Data Çoklu Kullanım ile Personelinizin sistemde çalışmalarını kolaylaştırabileceksiniz.  30-03-2010
 Üyelerimiz Seçkin Deniz Ticaret firmalarıdır  30-03-2010
 Şirketinize gerekli personeli en kısa zamanda bulabileceksiniz.  20-01-2011
 
 Firma
 Şifre*
 kullanıcı
  Hatirla
Şifremi Unuttum    
Üye Ol    
Anasayfam Yap    
 YARDIM    
 
 
    Ana Sayfa | Hakkımızda